اهنگ همه دونن من مالمون و تو لیوه یکیم 

برای امروز در وبلاگ تاپ نیوز اهنگ لری عاشقانه بنام همه دونن من مالمون و تو لیوه یکیم با کیفیت عالی و لینک مستقیم اماده دانلود می باشد  برای مشاهده اهنگ های بیشتر به بخش دانلود اهنگ های پرطرفدار جدید مراجعه فرمایید

در این پست از کاکتوس موزیک گلیچینی از آهنگ های لری سجاد رزمجو را به همراه متن . وَم ایگُفتی تییل کالت دوباره کرده بی دینُم /وه من آیینه دلُم حتی فقط عکس تنه . یارمه دریا زه کشته دای مو دونم . امانی تو وا همه یاری ایمشو . خوم و گل آخی دل خِی یکیم آخی قومل شلو کن . ده بس اومامو رتم والا سی بیه طالم لیوه بیمه اهالی شهر خور دارن ده حالم.

گلچیی از قشنگ ترین و پرطرفدارترین آهنگ بختیاری شاد جدید و آهنگ بختیاری . بجای گذاشته و علاوه بر اقوام لر و بختیاری در بین همه ایرانی ها محبوب زیادی دارد . دانلود اهنگ عاشقانه بختیاری وای تنهایی باز تنهایی چه کنم من با غم یار علی . دانلود اهنگ شاد بختیاری تو وا با عید و بهار بیو و شادی بیار مسعود بختیاری + پخش انلاین.

اهنگ همه دونن من مالمون و تو لیوه یکیم با کیفیت خوب همراه با متن

ترانه های مرتبط در تاپ نیوز

دانلود اهنگ چه چشمایی چه موهایی چه پیچ و تاب زیبایی کامل با لینک مستقیم

دانلود اهنگ محسن لرستانی دل بیچاره بمیر نازت خریدار نداره (لیلا جان) کیفیت 320 لینک مستقیم

دانلود اهنگ اخ چه ازار قشنگی ستین کامل به صورت mp3 عالیترین کیفیت 320

دانلود اهنگ هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم (مهراد جم) کیفیت 320

دانلود اهنگ محسن لرستانی دل بیچاره بمیر نازت خریدار نداره (لیلا جان) کیفیت 320 لینک مستقیم

اهنگ ای خدای عالم چگونه باورم شد آن که روزگاری پناه و یاورم شد

دانلود اهنگ نگاه بکن به چشمام بخاطر تو خیسن

دانلود اهنگ چه چشمایی چه موهایی چه پیچ و تاب زیبایی کامل با لینک مستقیم

اهنگ همه دونن من مالمون و تو لیوه یکیم با کیفیت خوب همراه با متن

اهنگ ,دانلود ,تو ,بختیاری ,لیوه ,یکیم ,دانلود اهنگ ,تو لیوه ,و تو ,مالمون و ,من مالمون
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها